Rozpoczęcie roku szkolnego

2018-08-21

2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku odbędzie się 3 września 2018r. o godzinie 8:00 mszą świętą w kościele pod wezwaniem Świętego Jacka
w Radoszowach.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego dla klas 2 – 6 szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnychodbędzie się 3 września 2018r. w auli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku o godzinie 09:15.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego dla klas pierwszych odbędzie się 3 września 2018r. w auli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy naszych przyszłych uczniów wraz z rodzicami.

Dzieci rozpoczynające naukę w przedszkolu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku dnia 3 września 2018r. przyprowadzane są według godzin podanych w deklaracji.