„U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką”

2018-01-24

Spotkanie z Babciami i Dziadkami

„U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką”, - słowa tej piosenki towarzyszyły uczniom klasy trzeciej podczas spotkania   z kochanymi Babciami i Dziadkami. Przedstawiono program artystyczny: wiersze, inscenizacje, piosenki, a nawet tańce przygotowane przez klasowe tancerki. Była też okazja, aby jeszcze raz obejrzeć Jasełka, które wystawiono wcześniej            w Kościele. Po występie był czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów i życzeń oraz słodki poczęstunek. Wszyscy byli zadowoleni, pełni wzruszeń i pozytywnych emocji , których uczniowie dostarczyli swoim występem.