Nagrody w konkursach z języka angielskiego

2017-12-27

Christmas is coming so we are writing Xmas cards and letters to Santa

15 grudnia 2017r. w trakcie apelu wręczone zostały nagrody i dyplomy dla zwycięzców konkursów z języka angielskiego.
W konkursie ‘Christmas Card’ pierwsze miejsca zajęli ex aequo następujący uczniowie: Kacper Folwarczny (klasa 1A SP), Jessica Daniel (klasa 2A gimnazjum), Mateusz Sobota (klasa 2A gimnazjum)
W konkursie ‘Letter to Santa Claus’ pierwsze miejsce zdobył Piotr Pietrasiak z klasy 3A gimnazjum.
Pozostali nagrodzeni to: Paweł Grenadier (3A gim.), Arkadiusz Mroczek (3B gim.), Kinga Oślizło (3B gim.), Miłosz Piecowski (5A SP), Kacper Wilusz (3A gim.).