Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "The Big Challenge". Konkurs miał formę online z podziałem na 4 kategorie zaawansowania.
W swoich kategoriach najlepsi byli:
Klasa 4 - Natalia
Klasa 6 - Franciszek
Klasa 7 - Anna
Klasa 8 - Dominik
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu.