W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu logopedycznego.
W kategorii "PRZEDSZKOLE" zwyciężyła Laura z grupy Tygryski, przyznano również dwa wyróżnienia: dla Amelii (grupa Liski) oraz Radosława (grupa Tygryski).
W kategorii "SZKOŁA PODSTAWOWA" zwycięzcą został Antoni z kl. 1b, wyróżnienia przyznano Nikodemowi (1b) oraz Anecie (2a).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród.
B.Białoń, S.Chmielarz