Sukces naszych uczniów i nauczycielki
Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów oraz nauczycielki w Międzyszkolnym Konkursie z Edukacji Regionalnej, organizowanym przez Centrum Edukacji Regionalnej w Rybniku w ramach projektu Rybnik - w kierunku zielonej przyszłości.
Uczniowie przygotowali prace na temat Julek i jego świat - podróż przez tradycję i wyobraźnię.
W konkursie uczniowskim nagrody zdobyli:
II miejsce - Katarzyna Seeman z klasy 8a,
II miejsce - Antoni Jurczyk z klasy 7a,
wyróżnienie - Roksana Kozub z klasy 8a.
Sukces odniosła również nasza nauczycielka Małgorzata Małek, która w konkursie dla nauczycieli Ścieżkami Julka - edukacyjna wyprawa zdobyła II miejsce.
Szkolny etap konkursu organizowały: Małgorzata Małek i Urszula Hadam.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!