2017-12-05

Jak co roku nasza szkoła szuka ludzi, którzy potrzebują wsparcia innych.

Tym razem nasz wybór padł na dwoje starszych ludzi z naszej okolicy, których jedynym źródłem utrzymania jest jedna emerytura. Jak wiadomo okres zimowy zawsze jest trudny, ponieważ oprócz comiesięcznych opłat i zakupu leków, duży wydatek stanowi opał. Dlatego aby Święta Bożego Narodzenia dla każdego były pełne radości nasza pomoc jest niezbędna.
Najpotrzebniejsze rzeczy są całkiem przyziemne:
- żywność (makaron, kasza, ryż, konserwy, herbata, olej, cukier itp.),
- środki czystości oraz środki higieniczne (płyny, proszki, szampony, pasty itp.),
- ręczniki, poszewki na pościel.
Jeśli do akcji włączymy się wszyscy, nie będzie żadnego problemu aby sprawić miły prezent na święta Naszej rodzinie. Dla każdego z nas będzie to maleńki wydatek, a radość przyniesie ogromną. W ten sposób każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem.
Czasu zostało nam niewiele, tylko do 15 grudnia.
Jednak jesteśmy pewni, że wszyscy DAMY RADĘ.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 425 97 15 u pani Anny Byczek.