2017-10-25

Uroczysta inauguracja innowacji pedagogicznej „Akademia Malucha”

Uroczysta inauguracja innowacji pedagogicznej „AKADEMIA MALUCHA”, która odbyła się 25 października 2017r. w bibliotece szkolnej. W uroczystości uczestniczyli mali studenci z klasy 1a i 3a szkoły podstawowej oraz przedstawiciele Wydziału Edukacji, Rady Dzielnicy i Rodzice uczniów.
Na początku wszystkich przybyłych na inaugurację przywitała pani dyrektor. Następnie mali studenci otrzymali indeksy i wysłuchali wykładu inauguracyjnego „Bajki babci Any” prowadzonego przez Annę Stronczek. Kolejna część zajęć odbyła się po przerwie. Klasa 1a uczestniczyła wraz z rodzicami w ćwiczeniach dotyczących bezpieczeństwa na drodze (prowadzonych przez pedagoga szkoły Mirelę Kurek), a klasa 3a w seminarium dotyczącym krajów orientu (prowadzonym przez Małgorzatę Małek nauczyciela geografii i przyrody).
Po zakończeniu pierwszych zajęć, mali studenci byli zainteresowani kolejnymi zajęciami