Miejski Konkurs Recytatorski

2024-03-24

W dniach 19 i  20 marca 2024 r. w  Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbył się Miejski Konkurs Recytatorski.               W kategorii klas IV-VI wystartowało 37 uczniów, a w kategorii klas VII-VIII - 17 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Natalia Wolska, Amelia Procajło, Zofia Lassak, Paulina Janosz i Aleksandra Polańska. Uczniowie prezentowali utwór poetycki oraz fragment prozy o dowolnej tematyce.  Spośród wszystkich uczestników jury wybrało w każdej kategorii dwie osoby, które wezmą udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Katowicach.

M. Absalon