Konkurs Logicznego Myślenia "Łamigłówki mądrej główki"

2024-03-02

Chcemy z dumą podzielić się świetnymi wieściami - 1 marca 2024r. dwóch uczniów z klasy 3a reprezentowało naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Logicznego Myślenia "Łamigłówki mądrej główki"! Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasz uczeń klasy III a - Oliwer Skupin zdobył I miejsce, pokonując swoich przeciwników dużą przewagą punktów! Jego determinacja, umiejętności oraz zdolności logicznego myślenia doprowadziły go na szczyt. Do konkursu zgłosiło się 10 szkół. Każda z tych szkół miała dwóch reprezentantów. Również chcemy docenić drugiego reprezentanta naszej szkoły - Mateusza Rasimowicza, który wspaniale się spisał, prezentując wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Dziękujemy naszym uczniom za reprezentowanie szkoły w tak znakomity sposób. To zaszczyt mieć takich utalentowanych i zaangażowanych uczniów! Gratulujemy Oliwerowi i życzymy chłopcom dalszych sukcesów w kolejnych wyzwaniach!

M. Pomykoł