Jak nie czytam, jak czytam!

2023-06-20

Akcję w naszej szkole przeprowadziliśmy pierwszy raz na boisku szkolnym na 3 godzinie lekcyjnej 9.45 - 10.30. Uczniowie z klas I - VIII wraz z opiekunami wyszli na boisko szkolne. Wzięli ze sobą oczywiście ulubioną książkę, kocyk i picie.               O godzinie 10.00 czytaliśmy siedząc lub leżąc, w klasie Ia przez chwilę czytała pani bibliotekarka. Dołączyło do nas przedszkole, które czytało na dawnej auli szkolnej - 3 grupy Misie , Tygryski i Liski, razem 35 osób. Tutaj czytała pani Mariola Sosna. Nauczyciele też przynieśli swoje ulubione książki. Na zakończenie wakacyjnego pikniku czytelniczego robiliśmy wspólne zdjęcia z książkami i w kolorowych koszulkach. Było nas wszystkich 166 osób. Do zobaczenia za rok!

B. Szajthauer