Zakładka do książki z ulubionym bohaterem literackim

2023-04-02

Dzisiaj w naszej szkolnej bibliotece nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na "Zakładkę do książki z ulubionym bohaterem literackim" zorganizowanego przez bibliotekę i świetlicę szkolną. Nagrody zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców, książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział, prace są bardzo pomysłowe i pięknie wykonane.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

A oto nagrodzeni: I miejsce otrzymali: Antoni Chłodek i Julia Kretek II miejsce: Lena Szulik i Martyna Mrozek III miejsce: Szymon Lach, Wiktoria Najwer i Oliwia Rąpała Wyróżnienia: Małgorzata Matuszczyk, Paulina Olejnik, Adam Gęborski.

Gratulujemy! Zapraszamy do biblioteki na trwającą pokonkursową wystawę zakładek.

M.Bentkowska, B.Szajthauer