OGROMNY SUKCES MATEUSZA SZULIKA!

2023-03-17

OGROMNY SUKCES MATEUSZA SZULIKA!
Mateusz Szulik z klasy 6a znalazł się wśród 54 uczniów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do finału II Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego "Reading Brings Us Unknown Friends" kierowanego do uczniów klas VI-VIII. Aby to osiągnąć, Mateusz musiał zapoznać się z treścią kilku lektur w języku angielskim i rozwiązać testy z ich znajomości. Pytania konkursowe obejmowały zarówno zagadnienia gramatyczne, jak i leksykalne zawarte          w książkach. Mateusz doskonale poradził sobie w etapie szkolnym i wojewódzkim i dostał się do ostatniego etapu konkursu, który odbędzie się w maju. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

S. Chmielarz