Rozstrzygnięcie konkursu na plakat reklamujący zabytki województwa ślaskiego

2022-11-28

Laureatem konkursu plastycznego na plakat reklamujący wybrany zabytek województwa śląskiego został Damian Wajsman z klasy 6a malując prace pt. Kopalnia Guido. Wyróżnienia dostali 3 uczniowie: Tymoteusz Marszolik z kl.5a za pracę Familoki w Czerwionce - Leszczynach ,Szymon Piecowski z kl. 5a za pracę Muzeum Zapałek w Częstochowie oraz Mateusz Szulik z kl.6a za pracę Radiostacja Gliwice. Wszystkim uczniom dziękuje za prace. Nagrodzonym gratuluję. Odbiór nagród we wtorek 12 grudnia o godz.10.00 w bibliotece pedagogicznej w Rybniku. Gratulujemy zwycięzcom!

B. Szajthauer