PODZIĘKOWANIA ZA WSPANIAŁY FESTYN SZKOLNY

2022-06-14

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to przedsięwzięcie: Rafał Warzecha „Swojskie Wyroby”, Iwona Seemann, Bochenek - Technika grzewcza i sanitarna, „Sznurkowo” Iwona Makarska, Studio Paznokci Ewa Zeman, Sanecznik Autoservice, „Kamet” Stańczyk i Kurzyński, GEOITM Marcin Stańczak, Auto Punkt Mechanika i Detaling, Usługi koparką Tomasz Adamczyk, Klimont Sp.z.o.o., Visual Art Agencja marketingowa, Bisto u „Aneczki” Anna Lapman, Salon Fryzjerski „Agnieszka”, Salon Fryzjerski „Caroline” Karolina Żywnia, Salon Fryzjerski „Queen” Klaudia Guzy, „Tu i Teraz” Marlena Seidel, „Hard-Comp” Łukasz Trzaskalik, Firma „Grześ” Grzegorz Sobik, „Wimar Wiesław i Mariusz Słanina, BP Serwis kserokopiarki, Elmontaż S.C, Dom Kultury Rybnik Niewiadom, Chemika Marek Gajewski, Urząd Miasta Rybnik.

Bez Waszego zaangażowania zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękujemy pracownikom szkoły - zarówno nauczycielom, jak i obsłudze - za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w programie artystycznym.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku.