2021-12-12

Kochani darczyńcy!

Dziś nasza wspólna "szlachetna paczka" (a w zasadzie aż 10 paczek ) została dostarczona do punktu w Rybniku.

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak duży odzew z Waszej strony, dzięki Wam Pani Krysia, dla której robiliśmy paczkę będzie mogła spędzić spokojne i szczęśliwe Święta, czego jej z całego serca życzymy.

Dziękujemy za wszystkie dary materialne oraz wpłaty, za które zakupiliśmy odkurzacz, o którym pani Krysia marzy, ciepłe buty zimowe, papcie, kalendarz, słodycze oraz bon, dzięki któremu Pani Krysia w Wigilię oraz dwa dni Świat będzie miała zapewniony catering z potrawami świątecznymi.

Dziękujemy za tak duże zaangażowanie zarówno uczniom i przedszkolakom z rodzicami jak i Dyrekcji wraz gronem pedagogicznym i wszystkimi pracownikami szkoły!

Szczególnie dziękujemy też panu Przemkowi za transport darów do punktu.

Pamiętajmy, że dobro wraca! Jesteście wielcy!

A. Haratyk