2021-11-26

23 listopada 2021 roku odbył się w bibliotece szkolnej Maraton czytania. Wszystkie klasy wzięły w nim udział od godz.8.00 do 13.30. W klasach I- III czytaliśmy głośno książkę z serii "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", a w klasach starszych Doroty Terakowskiej  "Tam gdzie spadają Anioły" oraz Karola May "Czarny Mustang". Czytały dzieci, nauczyciele, zaproszeni goście: mamy pani Alina Wajsman z synem Adrianem oraz pani Paulina Rusok. Bardzo dziękujemy również paniom z biblioteki pedagogicznej w Rybniku, które mimo pandemii nas odwiedziły i czytały. Spędziliśmy miło czas zapraszamy znów za rok!

Barbara Szajthauer.