2021-11-26

22 listopada gościła w naszej szkole pani ilustrator Justyna Tkocz z Rybnika, którą po szkole oprowadzały pani bibliotekarka Barbara Szajthauer i pani pedagog Mirela Kurek. Pani Justyna ilustrowała teatrzyk kamishibai Czerwony kapturek,który mamy w bibliotece oraz książki,kolorowanki i kalendarze, które pokazywała w klasach.Klasy I - III miały wiele pytań do pani Justyny oraz prosiły o różne ilustracje na tablicy. Klasy IV , V  i VII interesowały się zawodem ilustratora oraz również prosiły o różne postaci i rzeczy do namalowania.Wizyta bardzo ciekawa ilustracje na zdjęciach.

B. Szajthauer