2021-11-15
Samorząd szkolny w tym roku przyłącza się do kolejnej, można powiedzieć już świątecznej akcji, dobrze wszystkim znanej Szlachetnej Paczki. Wszystkich uczniów i przedszkolaki wraz z rodzicami oraz nauczycieli i pracowników szkoły zachęcamy do stworzenia wspólnej paczki!
Pomożemy Pani Krystynie, której historię można przeczytać tutaj:
Pani Krystyna potrzebuje:
-Żywności trwałej: Herbata, Kawa, Ryż, Kasza, Makaron, Cukier, Olej, słodycze itp.
-Środki czystości: Mydło / żel myjący, Szampon, Płyn do płukania, Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Płyny czyszczące
-Obuwie: Rozmiar: 40
Dary można przynosić do 9 grudnia, w miejscu wyznaczonym obok sekretariatu.
W razie wątpliwości co do rzeczy jakie można ofiarować Pani Krystynie lub wszelkich pytań proszę się kontaktować z p. A. Haratyk (przewodniczącą SU), która jest w stałym kontakcie z wolontariuszem Szlachetnej Paczki przydzielonym do Pani Krystyny.
Pamiętajmy, że dobro wraca!