2021-11-09

W dniu dzisiejszym czyli 8 listopada 2021 r. klasa 4A wybrała się do kina na superbajkę "Ron Usterka". Bajka nie tylko nas rozbawiła, ale też jej treść przekazała nam, jak dbać o przyjaciół, jak posługiwać się elektronicznymi gadżetami, żeby nie wyrządzić krzywdy innym. Oprócz tego, przed seansem obejrzeliśmy krótki materiał edukacyjny jak być sobą i pozostac takim w przyszłości. Ale najważniejsze jeszcze było przed nami.Tuż po zakończonym seansie udaliśmy się na "małe co nieco" w postaci pizzy. Później nie mogło zabraknąć krótkiego, lecz intensywnego spaceru po Rybniku, który zafundował nam nasz wychowawca, żeby spalić troszkę kalorii. Wszyscy wróciliśmy w wyśmienitych nastrojach do szkoły, gdzie zakończyliśmy naszą wycieczkę.

Dziękujemy Pani wicedyrektor za opiekę, jak również rodzicom za naszą wycieczkę.

Arkadiusz Węglorz