2021-11-08

Drodzy uczniowie,

Samorząd szkolny przyłącza się do akcji DZIECIOM UCHODŹCÓW organizowanej przez Rybnicką Radę Kobiet.

W tej ogromnie trudnej sytuacji nie możemy pozostać obojętni.

Akcja polega na zbiórce niezbędnych rzeczy:

- odzieży ciepłej( kurtki ciepłe ciemne, rękawiczki, szaliki, bielizna termiczna, skarpety, buty nieprzemakalne, spodnie ocieplane, swetry, kominy ciepłe pokerowe)

- środków czystości i opatrunki medyczne (pampersy, mleko dla małych dzieci, suszone owoce, batony energetyczne, Nutridrinki, podpaski, koce ratunkowe termiczne)

- śpiwory, termosy, plecaki małe i duże, butelki z filtrem, karimaty, Powerbanki

- jedzenie samopodgrzewające się.

Czas jest tu bardzo istotny. Zbliża się zima, nadchodzi zła pogoda. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. A tam są malutkie dzieci, bezbronne, które potrzebują, naszego wsparcia.

Dary będzie można zostawić w specjalnie oznaczonym kartonie przy drzwiach wejściowych obok sekretariatu. Akcja trwa do 12 listopada (do piątku)

Za każdą rzecz bardzo dziękujemy.

Samorząd Uczniowski