Konkurs na Wielkanocną Pisankę

2021-04-13

Dzień dobry,

Dziś już piątek! Mam dla Was dzisiaj niezwykłą wiadomość! W konkursie plastycznym na Wielkanocną Pisankę organizowanym przez Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody          i wyróżnienie! I co ciekawe, aż czterech uczniów naszej szkoły zdobyło nagrodę i wyróżnienie!

W kategorii klas I-III: III miejsce zajął Antoni Jurczyk oraz wyróżnienie otrzymał Konrad Górka. W kategorii klas IV-VIII: I miejsce zajął Brajan Łukowczyk oraz II miejsce Damian Wajsman. Po odbiór dyplomów i nagród organizatorzy zapraszają od 14 kwietnia br. do Industrialnego Centrum Kultury  w Rybniku.

Odsyłam jeszcze do wyników konkursu na stronę organizatora: http://www.dkniewiadom.eu/.../Konkurs-plastyczny.../

Informacja ze szczegółami zostanie przesłana jeszcze przeze mnie indywidualnie przez dziennik. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zmotywowanie swoich pociech do udziału w konkursie, a Wam Chłopaki, gratulujemy!

M. Bentkowska

* Pierwsze trzy zdjęcia pochodzą od organizatora i przedstawiają wszystkie prace nagrodzone w konkursie . Trzy kolejne zdjęcia przedstawiają nagrodzone prace należące do naszych uczniów.