2021-03-31

Uczniowie klasy IVa zaczęli swoją przygodę z plastyką od poznawania poszczególnych dziedzin sztuki. Najpierw był to rysunek, a później przyszedł czas na malarstwo.

W ramach zajęć warsztatowych, ich zadaniem było stworzyć akwarelę przedstawiającą pejzaż zimowy. Kto z uczniów miał - użył do tego specjalnych, wodnych farb - akwareli oraz specjalnie przeznaczonego do tego papieru.

Uczniowie pracowali zdalnie i poradzili sobie z zadaniem bardzo dobrze. Niektóre z prac okazały się być prawdziwymi "perełkami akwarelowymi" - pięknie rozmyte, zimowe krajobrazy. A to dopiero ich pierwsza akwarela!

Uczniom klasy IVa gratulujemy i zapraszam wszystkich do obejrzenia prac.

M. Bentkowska