Konkurs na projekt kartki walentynkowej

2021-03-07

Dzień dobry,

W lutym w naszej szkole odbył się konkurs na projekt kartki walentynkowej. Należało zaprojektować kartkę, gdzie tekst       i grafika będą ze sobą współgrały. Jury oceniało pomysłowość i staranność wykonania pracy. Z dwóch grup wiekowych: grupy młodszej: klas I-III i grupy starszej: klas IV-VIII zostały wyłonione cztery najlepsze - równorzędne prace.

Oto zwycięzcy: Grupa młodsza: klasy I-III - Jakub Mrozek i Antoni Chłodek Grupy starsza: klasy IV-VIII - Julia Oleś i Nadia Durczok.

Wszystkim uczniom, którzy wysłali lub dostarczyli pracę - dziękujemy za udział. A zwycięzcom gratulujemy pięknych prac, nagrody zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie.

M. Bentkowska