Międzyszkolny konkurs "Jesień w moim obiektywie" rozstrzygnięty

2020-12-07

Nasza szkoła zorganizowała międzyszkolny konkurs fotograficzny "Jesień w moim obiektywie" dla uczniów z klas I-III         z rybnickich szkół podstawowych.

Nadesłano do nas mnóstwo prac ze wspaniałymi jesiennymi krajobrazami, uchwyconymi w dziecięcych aparatach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów fotograficznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Patryk Szczodrowki z klasy 3a SP z Odd. Mistrzostwa Sportowego nr 9 w Rybniku

II miejsce - Paulina Fajkis z klasy 2b z SP w Gaszowicach

III miejsce - Zuzanna Unruh z klasy 1a z SP w Gaszowicach

Wyróżnione zostały również prace Mirosława Korus z klasy 3a z ZSP nr 7 w Rybniku oraz Alicji Brzezina                                  z klasy 2b z SP w Gaszowicach.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu!

A. Haratyk