2020-12-03

Dzień dobry,

Dzisiaj chciałabym pokazać prace uczniów klas Ia i IIa. Ich zadaniem na zajęciach artystycznych było przedstawić swojego superbohatera. To mogła być postać z bajek, komiksów albo osoba, którą spotkali w życiu i stała się dla nich bohaterem.

Dzieci chętnie brały udział w zajęciach, bardzo się zaangażowały, chętnie prezentowały swoje prace przed kamerą i uważnie słuchały uwag nauczyciela w lekcjach online, by jeszcze bardziej doskonalić swój warsztat. Dzieci włożyły dużo wysiłku i serca w powstanie tych prac.

Dziękuję wszystkim uczniom za pięknie wykonane prace. Brawo!

Podziękowania należą się również rodzicom i opiekunom, bez pomocy, których to wszystko by się nie udało.

Dziękuję i zapraszam do oglądania prac!

M. Bentkowska