2020-11-18

Dzień dobry,

W naszej szkole odbywał się jakiś czas temu - organizowany przez świetlicę szkolną - konkurs plastyczny "Barwy jesieni". Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria klas młodszych: I-III oraz kategoria klas klas starszych: IV-VIII. Spośród dostarczonych prac, jury w składzie: Beata Krzyżanowska i Magdalena Bentkowska wyłoniły zwycięzców konkursu. Klasy młodsze: I miejsce - ex aequo: Amelia Procajło i Szymon Mizia. Klasy starsze: I miejsce: Sabina Maciejczyk VIa II miejsce: Julia Oleś IVa III miejsce: Kacper Folwarczny IVa.

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i wykonanie prac wszystkim uczestnikom konkursu - mimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią. Zwycięzcom gratulujemy pięknych prac! Jak tylko będzie to możliwe, zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

M. Bentkowska