„Szkoła do hymnu” 2020

2020-11-06

„Szkoła do hymnu” 2020

Nasza szkoła już po raz kolejny przyłącza się do tej akcji. W ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewamy „Mazurka Dąbrowskiego”.                                                                   W tym roku będzie to wtorek, 10 listopada.

„Szanuj, kochaj, chroń” – broszura Ministerstwa Obrony Narodowej

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką „Szanuj, kochaj, chroń” przygotowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej, która w syntetyczny sposób opisuje prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych. Broszura wskazuje również, jaką postawę przyjąć w czasie śpiewania hymnu, a także wymienia najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania „Mazurka Dąbrowskiego”.

Broszura dostępna do pobrania na stronie szkoły w zakładce DLA UCZNIÓW   I RODZICÓW