Głosowanie na budżet obywatelski

2020-10-12

Głosuj na budżet obywatelski

Wybierz projekt lokalny: „Spełnienie dziecięcych marzeń – sala zabaw i ścieżka sensoryczna”, który będzie zrealizowany  w naszej Szkole Podstawowej  z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku.

Jak głosować:

Na miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu ukaże się przycisk GŁOSUJ, przekierowujący do strony, na której będzie można oddać głos. Każdy głosujący podaje: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres zamieszkania, następnie wybiera projekt lokalny „Spełnienie dziecięcych marzeń- sala zabaw i ścieżka sensoryczna”, Niewiadom.

Głosowanie elektroniczne rozpocznie się w poniedziałek, 19 października br. o godz. 08.00, a zakończy w piątek, 23 października br. o godz. 24.00.