Artystyczne rozmaitości

2020-06-25

Witajcie,

Ten rok szkolny był inny od wszystkich, które przeżyliśmy do tej pory. Nauczył nas, że trzeba być elastycznym, że w każdej sytuacji musimy się odnaleźć, nie zatrzymywać się i dalej robić swoje, nawet jeśli wszystko wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Prace plastyczne uczniowie robili często tymi narzędziami i z pomocą tych materiałów, które mieli w domu. W tym wszystkim pokazali, że są bardzo kreatywni. Poradzili sobie. Ogromnym wsparciem byli tutaj ich rodzice. Dzisiaj pokażę prace, które uczniowie zdecydowali się zrobić dodatkowo lub takie prace na inne tematy nie podejmowane na lekcji. Prace odwołują się do tematów ich marzeń, do przyrody, ich portretu, a nawet są interpretacją dzieł sztuki czy dzieła literackiego.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w działania plastyczne i kreatywność.

Pozdrawiam serdecznie,

M. Bentkowska