2020-05-29

Dzień dobry,

Dzisiaj nadszedł czas na pokazanie portretów, które wykonali uczniowie klas V. Zajmując się tematem fotografii oraz sztuki użytkowej podczas zajęć plastycznych mieli ułożyć portret z dostępnych w domu przedmiotów , a następnie wykonać mu zdjęcie.

Wykonana praca stanowi rodzaj takiego asamblażu, czyli przestrzennego kolażu, który był wykonywany z gotowych przedmiotów.

Kolejny raz uczniowie klas V zaskakują swoimi oryginalnymi pomysłami, ich prace są genialne! Czas zdalnego nauczania jest dla wszystkich trudny. Ale próbując znaleźć pozytywną stronę tej sytuacji - czy takie prace powstałyby w warunkach szkolnych?

Zdecydowanie nie. Zapraszam do obejrzenia prac!

Pozdrawiam!

M. Bentkowska