Komunikat dotyczący otwarcia placówek od 1.06.2020 r.

2020-05-27

Od poniedziałku 1 czerwca br. zostają uruchomione zajęcia w żłobkach i przedszkolach miejskich, zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne w klasach 1-3, konsultacje dla uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Rybnik.

Jednocześnie informuję, że:
- to rodzice dzieci decydują o tym, czy dzieci będą uczęszczały na zajęcia do szkoły,
- w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie dla wszystkich dzieci,
- kontynuowana będzie możliwość korzystania z zasiłku na opiekę nad dzieckiem do lat 8.

Wszystkie procedury zgłaszania, rekrutowania, przyjmowania, sprawowania opieki nad dziećmi, bezpieczeństwa , sprawnego przepływu informacji, postępowania mająca na celu zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19 znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.

Sylwia Benauer

dyrektor szkoły