Kapliczki Maryjne w wykonaniu naszych uczniów i przedszkolaków

2020-05-21

Kapliczki Maryjne w wykonaniu naszych uczniów i przedszkolaków

Maj jest jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku. Dlatego właśnie miesiąc maj jest poświęcony Maryi - Matce Pana Jezusa. Zwyczajowo uczestniczymy w kościele w nabożeństwie majowym. W niektórych parafiach nabożeństwa te odprawiane są przy kapliczkach, które spotykamy przy drodze, w lesie, niedaleko naszego domu. Niestety, ten maj jest inny niż wszystkie. Dlatego dzieci z naszej szkoły wykonały swoje kapliczki Maryjne, aby móc się przy nich modlić. Może ktoś   z was odprawił już nabożeństwo majowe przy własnoręcznie wykonanej kapliczce? Serdecznie do tego zachęcam. Efekty prac uczniów w galerii poniżej.

A. Tomala