2020-05-14

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas młodszych mieli się wczuć w rolę kostiumologa i projektanta.

Klasy I-II miały zaprojektować z dostępnych w domu materiałów strój do wybranej roli ze spektaklu „Czerwony Kapturek”. Do wyboru uczniowie mieli: kostium dla Babci Czerwonego Kapturka, wilka, drzewa w lesie, kwiatka, pana leśniczego lub Czerwonego Kapturka.

Klasa III miała wymyślić, zaprojektować strój dla tancerzy do wykonywanego tańca, który ćwiczyliśmy przed rozpoczęciem zdalnego nauczania. Był to taniec do utworu z filmu „Piękna i Bestia” wykonywany przez Johna Legend i Arianę Grande.

Zapraszam do obejrzenia stylizacji wykonanych przez naszych uczniów!

M. Bentkowska