2020-05-11

Przedstawiam prace klas V. Na zajęciach plastycznych podczas zdalnego nauczania zapoznali się z treściami dotyczącymi teatru i scenografii. Uczniowie mieli do wyboru dwa warianty zadania plastycznego, które należało wykonać.

Jednym z nich było stworzenie maski, która wyrażałaby emocje – jak było to w teatrze. Do tego wykorzystali wytłaczanki po jajkach i farby.

Drugim wariantem tego zadania było wykonanie portretu za pomocą sznurka i tektury.

Oba zadania rozwijały ich umiejętności manualne oraz wymagały pobudzenia ich wyobraźni. Uczniowie klas V się bardzo postarali, zapraszam do oglądania!

M. Bentkowska