2020-05-06

Witam serdecznie,

W minionym tygodniu w ramach zdalnych zajęć koła artystycznego oraz teatralnego uczniowie klas I-III zmierzyli się ze swoimi emocjami malując do usłyszanej muzyki.

Każda klasa wysłuchała innego utworu. Klasa Ia miała stworzyć pracę pod wpływem instrumentalnego coveru utworu z filmu „Beauty and the beast”, klasa IIa wysłuchała długiego utworu „Sound of the Shire” z Władcy Pierścieni natomiast klasa IIIa tworzyła pracę w oparciu o muzyczny motyw z filmu „Odlot”. Celowo została wybrana muzyka z pozytywnym „wydźwiękiem”. Ale takie było moje odczucie słuchając tej muzyki. A jak odebrały ja dzieci?

Oto ich prace oraz ich emocje! Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękuję oraz gratuluję prac!

Zapraszam do obejrzenia.

M. Bentkowska