Listy z czasów pandemii

2020-04-30

Witam,

Chciałabym przedstawić dzisiaj listy, które napisali w ubiegłym tygodniu uczniowie klas I-III w ramach zdalnych zajęć teatralnych i artystycznych. Każda klasa miała napisać do innego adresata. Uczniowie klasy I mieli napisać list do swojego przodka – praprababci, uczniowie klasy II do swojego wnuka, a klasa III do samego siebie za 20 lat. Chodziło o wyrażenie swoich emocji podczas kwarantanny i napisanie do kogoś, kto nie ma styczności z obecną sytuacją. Uczniowie musieli poruszyć swoją wyobraźnię oraz wyrazić na papierze to, co aktualnie przeżywają. Zapraszam do przeczytania listów naszych najmłodszych uczniów!

M. Bentkowska