NOWY HARMONOGRAM NABORU DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

2020-04-30

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole prowadzone będzie przez witrynę naborową

www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl

od 26.05.2020r. godz. 9.00 do 04.06.2020r. godz. 15.00.

Wydrukowany i podpisany przez obojga rodziców (prawnych opiekunów) wniosek  należy złożyć w sekretariacie szkoły, która znajduje się na pierwszym miejscu listy preferencji.

Rodzice dzieci uczęszczających do danego publicznego przedszkola składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie od 5 do 18 maja br. Deklaracja może być przesłana elektronicznie (skan, zdjęcie podpisanego dokumentu) lub bezpośrednio złożona w sekretariacie szkoły. Deklarację powinni podpisać oboje rodzice, chyba że z przyczyn obiektywnych nie jest to możliwe.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego znajduje się w zakładce 'DLA KANDYDATA".

ZARZĄDZENIE NR 226/2020 PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA z dnia 29 kwietnia 2020 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 22/2020 Prezydenta Miasta Rybnika w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2020/2021 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których Miasto Rybnik jest organem prowadzącym, znajduje się w zakładce "DLA KANDYDATÓW".