2020-04-27

Nadszedł czas, żeby pokazać prace uczniów klasy VIIa. Jeden z tematów poruszanych podczas zajęć zdalnych z plastyki obejmował tematykę kształtu i światła, światłocienia i waloru. Uczniowie mieli wybrać w domu jakiś przedmiot i spróbować narysować go zgodnie z tym, jak pada na nie światło i rozkłada się na nim cień. Mieli również za pomocą kreski pokazać jego kształt.

Niektórzy uczniowie otrzymali wskazówki co do wzbogacenia swojego warsztatu i z nich skorzystali. Każdy z uczniów zrobił pracę zgodnie ze swoimi umiejętnościami oraz własnym stylem. Oto efekty ich pracy. Dziękuję Nadii, Miłoszowi, Marcinowi, Lenie, Brajanowi, Kacprowi K., Przemkowi G.(u), Mateuszowi, Łukaszowi, Oskarowi J., Jackowi i Robertowi za wykonanie prac.

Zapraszam do oglądania!

M. Bentkowska