2020-04-24

Dzień dobry,

Ostatnio uczniowie z klas Ia i IIa mieli okazję wcielić się projektanta –grafika. W ramach koła teatralnego mieli stworzyć małą formę plastyczną - własne zaproszenie na spektakl „Czerwony Kapturek”

Na pierwszej stronie zaproszenia miał znaleźć się jakiś obrazek kojarzący się z tą bajką i napis „Zaproszenie”. Wewnątrz natomiast miał znaleźć się tekst zaproszenia. Póki co wpisaliśmy tam wymyśloną, przykładową datę przedstawienia.

Klasa IIa swojego Czerwonego Kapturka już odegrała, chcieliśmy z klasą Ia odegrać swojego. Z piękną muzyką, tańcem       i przepiękną grą aktorską.

Scenariusz czeka, role rozdane. Czekamy tylko na powrót do szkoły, by móc rozpocząć próby! Poniżej przedstawiamy przesłane zaproszenia.

Miłego popołudnia wszystkim

Prace Magdy, Amelii i Olafa z Ia oraz Antka z IIa.

M. Bentkowska