2020-04-16

Witam wszystkich bardzo serdecznie po świątecznej przerwie.

Dzisiaj chcę pokazać wszystkim prace klas V, wykonane w ramach zajęć plastycznych, które odbywają się zdalnie. Zadanie miało na celu utrwalenie dotychczas poznanych treści i wzorów sztuki ludowej. Uczniowie tym razem wcielili          się w rolę projektanta – grafika.

Wiemy, że Euro 2020 zostało przeniesione na rok 2021. Zadaniem uczniów klas V było wyobrazić sobie, że Euro 2021 będzie odbywać się w Polsce i specjalnie na to wydarzenie należy zaprojektować koszulkę. Na koszulce miał znaleźć się napis Euro2021 oraz elementy sztuki ludowej. Oto jak sobie poradzili uczniowie naszej szkoły. Ja osobiście jestem zachwycona. A Wy?

(M. Bentkowska)