2020-02-18

Świetlicowy balik karnawałowy

W czwartek 13.02.2020 r. w naszej świetlicy odbył się balik karnawałowy. Uczniowie oraz wychowawcy świetlicy przebrali się w rożnego rodzaju stroje i postacie. Na baliku bawili się między innymi pirat, czarownica, spider-man, ministrant, policjantka, lekarz, lisek, aniołek, piłkarz, Papa Smerf i batman. Dzieci brały udział w konkursach, np. taniec limbo, taniec na gazecie, figury lodowe, czy rzut piłką do kosza. Jedliśmy pyszne smakołyki oraz świeżutkie ciasto upieczone przez mamę jednej z uczennic. Wszyscy świetnie się bawili, dlatego już myślimy o kolejnym baliku.

(A. Tomala)