Zaproszenie na kiermasz świąteczny

2019-12-10

ZAPROSZENIE
17 grudnia od godz. 17.00 do 19.00 w auli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku Niewiadomiu na ulicy Sportowej 52 odbędzie się kiermasz świąteczny, na który serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów i przedszkolaków, dziadków, rodzinę, znajomych oraz całą społeczność Niewiadomia i okolic.
W programie wspólne kolędowanie i biesiadowanie przy świątecznym stole.
Proponujemy  zakup świątecznych smakołyków, takich jak pierniczki, moczka, kołocz, kapusta z grzybami i wiele innych pyszności, także świątecznych stroików i innych ozdób na choinkę i nie tylko. Stoiska kiermaszowe będą przygotowane przez uczniów i przedszkolaków z pomocą rodziców.

Fundusze zebrane na kiermaszu zasilą budżet Rady Rodziców i w całości będą przeznaczone na potrzeby uczniów i przedszkolaków. Najbardziej przedsiębiorcza klasa lub grupa przedszkolna otrzyma nagrodę w postaci jednodniowej wycieczki.
Liczymy na Państwa obecność!
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i rodzice SP 23 w Rybniku - Niewiadomiu