2019-11-22

19 listopada odbył się w naszej szkolnej bibliotece maraton czytania. Od godziny 8.00 do 13.30 klasy młodsze i starsze miały możliwość słuchania i czytania. Klasy I-III czytały książkę Krzysztofa Pławeckiego Niekrólewska wyprawa, którą przeczytaliśmy całą. Klasy V a i b oraz VII a czytały książkę Andrzeja Maleszki Olbrzym, którą doczytaliśmy do strony 115.Dziękujemy za czytanie zaproszonym gościom pani Marcie Kowalewskiej - Osadzie z biblioteki miejskiej w Rybniku oraz paniom Annie Węgrzyn i Małgorzacie Kokot z biblioteki pedagogicznej w Rybniku. Dziękuję również dyrekcji , nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom za czynny udział w maratonie czytania. Do zobaczenia w przyszłym roku!

(Autor: B. Szjathauer)