ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2019-08-26

2 września 2019r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019r.:

• godzina 8:00 msza święta w kościele pod wezwaniem Świętego Jacka w Radoszowach,
  • godzina 9.15 rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z powitaniem i pasowaniem uczniów klasy pierwszej, następnie spotkania z wychowawcami w klasach.

Dzieci rozpoczynające naukę w oddziałach przedszkolnych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku dnia 2 września 2019r. przyprowadzane są według godzin podanych w deklaracji.