Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

2019-06-20

19 czerwca odbyło sie uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Dzwonek po raz ostatni zadźwięczał dla uczniów klas 3A i 3B gimnazjum. Życzymy im, aby jak najlepiej poradzili sobie       w nowych szkołach! Na pozostałych czekamy od września, kiedy to wypoczęci i pełni zapału do pracy wrócą do szkoły.

Radość z rozpoczynających się wakacji mącił jednak fakt, że kiedy wrócimy we wrześniu, nie zastaniemy już w sekre-  tariacie pani Moniki Foltys. Pani Monika nie tylko perfekcyjnie zajmowała się sprawami biurowymi, ale też dosłownie             i w przenośni kładła plaster na krwawiące rany i zawsze służyła pomocą w podbramkowych sytuacjach. Jeszcze na dobre nie odeszła z pracy, a my już TĘSKNIMY!!!

(Autor: L. Pozimski)