2019-06-14
II CROSS NIEWIADOMSKI za nami!
Było upalnie, słonecznie, wesoło i bardzo sportowo.
Biegacze zmierzyli się z niełatwą trasą wiodącą przez las, dodatkowo musieli szybko biegać, by uciekać przed...komarami! Stąd znakomite wyniki ;-), mamy nowy rekord trasy, który można spróbować pobić w przyszłym roku.
Dzięki hojności naszych sponsorów - firmie FHU OGRÓD z Rybnika - Niewiadomia oraz Piekarni Salamon z Radlina wszyscy biegacze otrzymali pakiety startowe, byli poczęstowani pysznymi drożdżówkami oraz najlepsi otrzymali medale i nagrody rzeczowe.
Dziękujemy również Urzędowi Miasta Rybnik za udostępnienie materiałów promocyjnych.
Patronat medialny nad biegiem objęło Radio 90, za co również serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

(Autor: A. Lapman)