2019-05-31

24 maja br.(piątek) uczniowie klasy I i II brali udział w spotkaniu z policjantem . Pan Artur pięknie opowiadał o swojej pracy, pokazywał sprzęt potrzebny policjantom w ich codziennej pracy (kamizelka ochronna, ochraniacze na łydki, itp.), odpowiadał cierpliwie na wiele pytań. Uczniowie mieli możliwość odciskania linii papilarnych na kartce. Jednak największą frajdą było wyjście na podwórko i oglądanie z bliska wozu policyjnego. Dzieci miały możliwość wejścia do pojazdu, zajęcia w nim miejsca, poczucia się jak prawdziwy policjant. To spotkanie dostarczyło uczniom wiele radości , pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

(Autor: E. Dziwoki)