Podziękowanie dla naszej szkoły

2019-03-11

W grudniu 2018 roku, uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w akcji "Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze". W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy podziękowania za udział w tym przedsięwzięciu. Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego, Janusz Bieńkowski, w podziękowaniu napisał:

"Szanowni Państwo, w imieniu organizatora - Centrum Rozwoju Lokalnego oraz podmiotów współpracujących w akcji "Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze", pragniemy serdecznie podziękować za udział w przedsięwzięciu. Ogólnie w akacji wzięło udział 465 placówek z terenu województwa śląskiego o łącznej ilości około 45 000 uczestników. Wskazuje to na bardzo duże zaangażowanie nauczycieli i wychowawców w edukację dzieci. Działania podejmujące tematykę bezpieczeństwa zawsze wiążą się z odpowiedzialnością jaką staramy się przekazać najmłodszym".

Organizatorzy akcji w naszej szkole także dziękują uczniom, dzieciom przedszkolnym oraz ich wychowawcą za wzięcie udziału w tym projekcie.

(Autor: A. Tomala)