Ogólne zasady użyczenia-wynajmu sali gimnastycznej

Ogólne zasady użyczenia/ wynajmu sali gimnastycznej

w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

1. Na zasadach użyczenia (nieodpłatnie) udostępnia się salę gimnastyczną na potrzeby zajęć szkolnego koła sportowego dedykowanego wyłącznie dla uczniów naszej szkoły oraz realizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły. Te zajęcia są priorytetem w harmonogramie tygodniowym.

2. Pierwszeństwo przy wynajmie sali gimnastycznej mają kluby sportowe z Rybnika, które realizują zajęcia z młodzieżą,       w których uczestniczą uczniowie naszej szkoły.

3. W drugiej kolejności wynajmuje się salę gimnastyczną na potrzeby klubów sportowych kierujących szkolenie do młodzieży, które są z terenu miasta Rybnika, a nie uczestniczą w nich uczniowie naszej szkoły.

4. Następnie wynajmuje się salę gimnastyczną klubom sportowym z terenu miasta Rybnika, które zajmują się szkoleniem dorosłych.

5. Innym podmiotom (np. klubom sportowym spoza miasta Rybnika) oraz osobom prywatnym wynajmuje się salę gimnastyczną po cenach komercyjnych wg dostępności terminów w harmonogramie tygodniowym.

6. Z każdym podmiotem wynajmujący spisuje umowę najmu.

7. Stawkę odpłatności za godzinę wynajmu sali gimnastycznej określa stosowne Zarządzenie Prezydenta Miasta Rybnika.

8. Osoby zainteresowane wynajmem pomieszczeń i obiektów sportowych składają pisemny wniosek, w godzinach pracy szkoły (osobiście lub e-mailem). Wnioski o wynajem pomieszczeń Dyrektor szkoły przyjmuje do 31 czerwca danego roku.

Rybnik, 28.02.2023 r.                                                                               Sylwia Benauer

Dyrektor szkoły